2015 Size Ve Bize Mutluluk Getirsin

2015-01-05-17.15.30

Ben aslında yılbaşını hiç sevmem, koca bir sene bitiyor ve yaşlanıyoruz ve biz buna seviniyoruz gibi geliyor. Sadece ve sadece her şey 1-2 saatliğine, o kadar hazırlık daha sonra puff her şey  bir anda yok oluyor. (Biraz daha kalsa ne olur sanki)

Yılbaşında güzel kılan her yerin ışıl ışıl olması masal diyarından fırlamış gibi sanki. Dalların üzerindeki yanan o küçük ampullere ne demeli hiç bir şeyi umursaman usulca ışıldayan. Her köşe başında satılan çiçekçilerin satmaya bizim almaya doyamadığımız, evimize ayrı bir hava veren  kırmızı taneleri olan kokinalar.

Benim oğlum bu sene ilk defa gördü süslü çam ağaçlarını ve gördüğü gibi de beğenmedi. Biz de bloğumuza renk versin diye Babidi ve Olgumuzun yılbaşı ağacının fotoğrafını çekip koyduk. Bizim mi yılbaşı ağacımız olmadı tabiki, oğlumuza saygı göstererek almadık kendi ağacımızı kendimiz yaptık ve çok güzel oldu. Seneye ne olur bilinmez belki de severiz kim bilir. :))

 

2015-01-05-17.08.32-510x652  2015-01-05-17.16.04

 

 

Rabbim tüm evlerin içine huzur ve mutluluk versin. İnsanlarımızın içine vicdan ve duyarlılık versin. Herkes çok ama çok mutlu, huzurlu olsun. Kalplerinizden geçen tüm güzellikler gerçek olsun.. Mutlu mutlu yıllar…..

 

 Momssweetbaby&tatlıgebeler

 

momssweetbaby

 Ben bitkilere doğanın rengine aşık.. Elimden geldiğince sağlıklı organik yaşamaya ve yaşatmaya çalışan. Sosyoloji ve Güzel Sanatlar mezunu üstelik araştırmayı ve insanlara yararlı bilgiler getirmekten mutlu olan bir eş bir annneyim.  

İlk yorumu yapan siz olun