Anneler Gününüz Kutlu Olsun

wpid-2015-05-10-12.54.17.png.png

Hayatım boyunca yaşadığım en güzel. ve en özel hislerden biri oldu annelik, yüreğinin tam orta yerinde kelimelerin bile dile gelemediği bir duyguyu yaşamak ve hissetmektir annelik.

Annem her zaman söylerdi inanmazdım, şimdi daha iyi anlıyorum ne demek istediğini. Anne olduktan sonra dünyanın durduğunu hissediyorum. Ben ne yaparsam yapayım, evladım ne yaparsa yapsın her zaman kalplerimiz birbirine bağlı bunu biliyorum…

Anne olduğumdan beri herşeyin en iyisini en mükemmelini yapmaya çalışan biri oldum. Evet,bu maraton beni çok yordu ve yoruldum. İyi insan , iyi eş , iyi gelin , iyi evlat ve mükemmel bir anne olabilmek gerçekten zor, bir o kadar da mutluluk verici. Ben mükemmel değilim bir çok hata yapıyorum, ama tam rabbimin istediği yerdeyim o bana anne olmam için herşeyi verdi.

Tüm annelerin ve annelik heyecanı yaşayan herkesin Anneler gününü kutlarım.

Bugün çok ama çooook güzel bir haber aldım. Bu güzel haberi ilerleyen zamanlar da sizinle paylaşacağım. :))

Momssweetbaby &

momssweetbaby

 Ben bitkilere doğanın rengine aşık.. Elimden geldiğince sağlıklı organik yaşamaya ve yaşatmaya çalışan. Sosyoloji ve Güzel Sanatlar mezunu üstelik araştırmayı ve insanlara yararlı bilgiler getirmekten mutlu olan bir eş bir annneyim.  

İlk yorumu yapan siz olun