Kahramanını Uzakta Arama…

snapseed-71

Babaların sakladığı hazineleri çocuklar yıllar sonra bulur ya Batman ve Superman de bizim çocukluk anılarımızın hazineleri.Bizden çocuklarımıza geçen süper kahramanlar.

Hangimiz süper kahramanları izleyerek ve hayal ederek büyümedik ki. Hayatımızın kahramanları belli değil mi zaten, kim sevmez ki süper güçleri olan, kötülükle savaşan kahramanları. Biz de süper kahramanlardık o zamanlar şimdi ise çocuklarımızın süper kahramanları değilmiyiz ?

 

snapseed-71

 

Batman v  Superman vizyona girmesiyle, 7’den 70’e herkes tarafından konuşulmaya başlandı. Biz de Toyzz Shop XL Mall of İstanbul’ da ki etkinliğe davetliydik. Oyuncak mağazasına  girer girmez nereye bakacağımı şaşırdım! biz yetişkinleri bile bu kadar büyülüyorsa çocuklara dünyasın da yerini hayal edemiyorum. Tabii bizim zamanımız da bu kadar  büyük oyuncak mağazaları yoktu, Şimdi ki çoçuklar çok şanslı.

Batman v  Superman filminin lisanslı oyuncaklarını tüm Toyzz Shop  mağazaların da mutlaka görmeniz lazım filmin içinde gibi hissediyorsunuz kendinizi.

Kayra Batman i çok fazla seviyor, fakat Superman’ i görünce de bayıldı. Kayra artık %50 Batman %50 ‘de Superman olmak istiyor.

Filmin tüm oyuncaklarını Toyzz Shop mağazaların da bulmak mümkün.Eğer ki mağazaya gitmeden çocuklar filmin oyuncaklarını görmek isterse internet sitelerini ziyaret edebilir yada sosyal medya hesaplarından inceleyebilirsiniz.

 

https://www.facebook.com/ToyzzShop/?fref=ts

https://www.instagram.com/toyzzshop/

https://twitter.com/toyzzshop

 

 

Biz de Oğlum ile iki arada bir karmaşa da Batman daha sonra da Superman olabildik.

İçimizdeki çocuk bir yerler de saklı değil mi zaten bunu çıkarmanın yollarından biri de bu Toyzz Shop dünyasını ziyaret etmekten geçiyormuş.Denendi, onaylandı, tavsiye edildi.

 

snapseed-70
Okul öncesi çocuklar da hayali kahramanlar bize biraz abartılı gelsede. Araştırmalara göre çocukların hayal dünyalarının şekillenmesini ve zihinsel gelişimlerini desteklediğini biliyormuydunuz. Çocuklar kendilerini koruyan bir kahraman olduklarına inanıyor ve kendilerini güvende hissediyorlar. Batman ve Superman gibi süper kahramanlar çocuklara iyiyi ve kötüyü dengede tutmayı öğretiyor.

– Çocuklar kendilerini ifade etmeyi öğreniyorlar.

– Güçlü ve kendine yetebilme duygusunu keşfediyorlar.

Kahraman olmak için çok özel bir şey yapmak’ta gerekmez. Toyzz shop mağazalarına gidip ufak bir hareketinizle dedektiflik yeteneği ve zekasıyla düşmanlarını yenen Batman’i yada çok özel güçlere sahip olan Superman nin oyuncaklarından almanız bile çocuğunuzu etkiler. İşte o anlarda da erkek çocuk her zaman babası gibi bir adam olmak ister. Aslında hayatımızın kahramanları çok uzaklar da değil sadece Toyzz Shoplar da. Bu arada sosyal medya hesaplarına bir göz atın derim.:))

 

https://twitter.com/toyzzshop

 https://www.instagram.com/toyzzshop/

https://www.facebook.com/ToyzzShop/?fref=ts

 

 

Momssweetbaby

momssweetbaby

 Ben bitkilere doğanın rengine aşık.. Elimden geldiğince sağlıklı organik yaşamaya ve yaşatmaya çalışan. Sosyoloji ve Güzel Sanatlar mezunu üstelik araştırmayı ve insanlara yararlı bilgiler getirmekten mutlu olan bir eş bir annneyim.  

İlk yorumu yapan siz olun